Monofilamentiniai (įprastiniai) valai

 • Įvairių ilgių, diametro, monofilamentiniai (įprastiniai valai) geromis kainomis Anglinga.lt internetinėje parduotuvėje. Patikimų ir žinomų gamintojų kaip Drennan, Guru, Preston bei kitų parduodami valai yra aukščiausios kokybės, tinkami įvairiems žvejybos būdams. Monofilamentiniai valai yra puikiai tinkami gaudyti stambias žuvis kaip sukrė, blizgė. Monofilamentiniai valai yra tamprūs, tvirti ir kokybiški, o nesant tikriems, kuris valas jūsų mėgstamam žvejybos būdui tinkamiausias, visuomet galite konsultuosis su Anglinga.lt komandoje dirbančiais specialistais, tinklapyje nurodytu telefono numeriu arba užpildžius užklausos formą. Renkantis įprastinį valą rekomenduojamos neutralios jo spalvos tam, kad žuvis šio nepastebėtų. Monofilamentiniai (įprastiniai valai) yra laikomi plūdriausiais, taip pat šie yra slidūs. Kainos bei kokybės santykį atitinkantys valai taip pat laikomi naudingesniais negu pinti, todėl jei iki šiol žvejyboje nebandėte monofilamentinių, įprastų valų, nepraleiskite galimybės to padaryti už gerą kainą! Anglinga.lt internetinėje parduotuvėje yra parduodamos ir kitos prekės, kurių reikia tiek pradedančiam, tiek profesionaliam žvejui. Prekių pristatymas nuo 60 eur ir daugiau Lietuvos teritorijoje - nemokamas. 

  Maxima MINI PACK CHAMELEON 100m valas

  Stipriausi valai savo klasėje. Išskirtinis atsparumas trinčiai. Praktiškai nematomas. Neįtikėtinas tvirtumas visomis sąlygomis.

  570
  950 Sutaupykite 380
  Colmic FORMER 150m valas

  Rubino spalvos valas, neskęstantis. Praktiškai neturi atminties. Mažas tamprumas leidžia lengviau įkirsti žuvį dideliam atstume. Valas atsparūs mechaniniams pažeidimams, ilgaamžis  

  390
  Colmic STREAM 50m valas
  430 - 490
  Colmic XILO 50m valas

  Xilo serijos monofilamentas pagamintos iš aukštos kokybės nailono, dėl to yra itin minkštas. Šios linijos beveik neturi mechaninės atminties, jos puikiai tinka pavadėliams rišti. Pirmiausia Xilo yra naudingas gaudant atsargią žuvį.  

  450
  Preston POWER LINE 100m valas

  Monofilamentinis valas. 

  795 - 830
  Colmic FENDREEL 300m valas
  1330 - 1450