Spiningavimui

 • Spiningavimui pritaikytos ritės bei skirtingos jų rūšys - Anglinga.lt internetinėje parduotuvėje. Kadangi ritė žvejų vadinama meškerės širdimi, svarbu šia pasirūpinti ir įsigyti tinkamą bei patvarią. Ritės žvejybai pritaikytos spiningavimui gėluose vandenyse, jūroje, taip pat yra paprastos naudoti tiek mėgėjui, tiek profesionaliam žvejui. Spiningavimui skirtos ritės pasižymi kokybiškų guolių skaičiumi, yra patvarios, net ir žvejojant intensyviau. Taip pat svarbu ritę pasirinkti pagal spiningo rūšį, suderinti ritės ir spiningo balansą. Internetinėje parduotuvėje pateikiamas platus galimų įsigyti ričių spiningavimui asortimentas, o nesant tikriems, kuri būtų tinkamiausia, visuomet galite kreiptis tinklapyje nurodytu telefono numeriu. Įsigijus ričių ar kitų žūklės prekių už 60 eur ar daugiau, taikomas nemokamas pristatymas į jums patogią vietą. Daiwa, Shimano bei kitų žinomų gamintojų ritės spiningavimui yra ypač mėgstamos žvejų, todėl neabejojame, kad iš Anlinga.lt asortimento atrasite labiausiai tinkančias jūsų pamėgtam žvejybos būdui. Internetu galite įsigyti ne tik rites žvejybai, bet ir visą kitą sėkmingai žūklei pritaikytą ,,amuniciją". 

  Shimano SAHARA ritė

   "Shimano Sahara" - spiningavimo ritė su priekiniu stabdžiu, parduodama Japonijos kompanijos "Shimano" ("Shimano") Amerikos rinkoje. Aliumininis korpusas, aliuminis būgnelis. Tinka tiek mono, tiek pintam valui.  Pritaikyta žvejoti sūriam (jūros) vandeniui.
  - "Dyna-Balance System" - dinamiško balansavimo sistema.
  - "A-RC" ritė - palengvinta ritė su išlenktu kraštu, tolimesniam metimui;
  - S A-RB - guoliai yra apsaugoti gera apsauga nuo smėlio, druskos ir dulkių, atitinkamai padidinamas tarnavimo laikas ir sklandus mechanizmo veikimas;
  - Super Stopper II sistema.

  10990 - 13298